KONST / Litografier / Färglitografi 13557147
nr 1355 7147
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 28x20cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:11:54
16/10 14:51:18
19 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström